Заступника Запорізької облради арештували з можливістю внесення застави в понад 3 мільйони

Опубликовано 2024/02/23 - 14:39

Сьогодні Вищий антикорупційний суд виніс рішення щодо запобіжного заходу для заступника голови Запорізької облради, якого підозрюють у корупції. Так, його залишили під вартою з альтернативою внесення застави в понад 3 мільйони гривень. Також запобіжні заходи обрали й для двох чиновників, яких викрили на хабарі разом із заступником голови. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що 19 лютого НАБУ разом з СБУ і САП викрили на хабарі заступника голови Запорізької облради, його помічника та місцевого депутата. Посадовці намагалися підкупити директора обласного медичного закладу хабарем у розмірі 500 тисяч гривень. Вже на наступний день цю ситуацію прокоментувала голова обласної ради Олена Жук.

Сьогодні, 23 лютого, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ та застосувала до заступника голови Запорізької обласної ради запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 3 028 000 грн. Про це повідомляють у пресслужбі ВАКС.

У разі внесення застави на підозрюваного покладаються процесуальні обов’язки:

- прибувати до слідчих (детективів), прокурорів, слідчого судді, суду на першу вимогу;
- не залишати Запоріжжя без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду;
- повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю чи суд про зміну свого місця проживання та/або роботи;
- утримуватися від спілкування із визначеними в ухвалі слідчого судді особами;
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;
- носити електронний засіб контролю.

Строк дії запобіжного заходу – до 18 квітня 2024 року включно. Варто зазначити, що йдеться про заступника голови Владислава Куценка.

У пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомили, що суд також застосував до депутата Запорізької обласної ради запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 1 млн грн. До помічника заступника голови застосовано цілодобовий домашній арешт.

Досудове розслідування триває.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 577. Теги: облсовет взятка
Поделиться: