Запорізький нардеп закликав Зеленського до переговорів і почав погрожувати президенту України

Опубликовано 2024/11/08 - 17:17

Скандально відомий запорозький нардеп Євген Шевченко закликав Зеленського до переговорів та натякнув, що його «змусять піти». Більш того, він закликав повернути усіх депутатів, яких звинувачували у антиукраїнській позиції. На це йому вже відповіли і голова Офісу президента Андрій Єрмак і заступниця голови Офісу Інна Верещук. Детальніше - "ЗаБор".

"Давай Вова, давай! 
Пора товарищ президент начинать диалог. 
Я понимаю, что после этого тебе придется уйти. 

Но страна важнее личных амбиций. 

Я помогу если что. Снова съезжу в Минск. Все решим. Ты только начни. 

А не хочешь, тебя заставят уйти. И заставят тебя те, кто вчера тебе аплодировал в странах западного мира", - написав в мережі Євген Шевченко. 

Андрій Єрмак вже відреагував на цю заяву та поставив нардепа на місце, заявивши, що той грає в інтересах рф, якщо для нього поразка України дорівнює національним інтересам. 

Андрій Єрмак відреагував на скандальні слова нардепа Шевченка.

"Деякі народні депутати схоже заплуталися в питаннях національної безпеки, національних інтересів та майбутнього країни. 

Якщо у їх головах національні інтереси = поразці України, то вони роблять велику помилку в інтересах рф. 

План перемоги України, Формула миру - це шлях до справедливості", - написав Єрмак.

На це Шевченко відповів: "Андрей, не стоит дальше устранять и травить Народных депутатов Украины. 
Это не пойдет на пользу Украине. 
Твой пост уже читают в США".

Також заступниця голові ОП Інна Верещук відреагувала на заяву Шевченка.

"Звертаюсь до народного депутата Євгена Шевченка, який за сумісництвом також працює розвідником, геополітиком і геостратегом. 

Побачила ваш сьогоднішній пост, де ви хочете щось там «допомогти» та «порішати». 

Якщо ви намагались звернутись до Президента України, то ви явно помилились з вибором тону. Бо хамити не треба! Незалежно від того, що саме ви хочете сказати Голові нашої держави Україна. 

Але, все ж таки, думаю, що в тому пості ви звертались до президента рф. Бо по змісту все в принципі підходить. Тоді все ок", - написла Верещук.  


Довідка "ЗаБору":

Євгеній Володимирович Шевченко (нар. 4 травня 1972, Мелітополь, Запорізька область) — український проросійський політик, Народний депутат України IX скликання, колишній член фракції «Слуга народу». Член Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, голова підкомітету з питань промислової політики.

2019 — під час президентських виборів — довірена особа кандидата Зеленського.

На виборах 2019 года він (поза конкурсом) став кандидатом в нардепи. А поім був обраний народним дептуатом України 9-го скликання від партії «Слуга народу» (в.о. № 76, Вознесенівський, Хортицький райони Запоріжжя), з 2022 приєднався до депутатської групи "Відновлення України".

Євген Шевченко відомий тим, що брав участь у російських політичних телешоу та регулярно робив неоднозначні заяви. Зокрема, у соцмережі називав День вишиванки "днем масового психозу". Він також відомий тим, що у квітні 2021 року їздив на прийом до Лукашенка. А ще 2020 року Євген Шевченко спровокував скандал, оскільки він першим із українських політиків привітав Лукашенка з "перемогою" на виборах. Також він закликав білорусів пробачити Лукашенку.

На початку війни була інформація, що народного депутата Євгена Шевченка було затримано за спробу перетнути український кордон з Польщею. Однак після нардеп спростував цю інформацію і заявив, що проходить службу у ЗСУ. А потім знову зник. У липні 2022 року Шевченко спровокував черговий скандал, коли після довгої відсутності він заявився на засідання Верховної Ради у військовій формі. При цьому Шевченко після того, як його вигнали із зали засідань ВР, дав пояснення своїй поведінці. Він заявив, що працював на розвідку.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Переглядів: 988. Теги: Евгений Шевченко Ирина Верещук Андрей Ермак
Поділитися: