Автобус ФК "Металург"
Футбольний клуб Запоріжжя витратить 670 тисяч гривень на автобусні перевезення для своїх команд до кінця 2025 року, послуги надаватиме ФОП Валерій Карпенко без проведення торгів. Детальніше – "ЗаБор".
Запорізький футбольний клуб «Металург» забезпечить свої команди транспортом для виїздів на навчально-тренувальні збори до кінця 2025 року. Відповідно до
Це вже не перший контракт клубу на автобусні послуги за останній рік. На початку 2025-го, коли «Металург» ще мав статус комунального підприємства, перевезення до кінця року обійшлися у 542,2 тис. грн.
В обох випадках перевізником став ФОП Валерій Карпенко. Торги не проводили через відсутність альтернативних пропозицій у попередніх закупівлях, тому клуб уклав договір напряму.