Запорізька область найближчим часом отримає нового голову ОВА - Зеленський (відео)

Опубликовано 2023/02/07 - 08:00

Два тижні тому Президент України звільнив Олександра Старуха з посади керівника Запорізької області. Так, у вечірньому зверненні Зеленський натякнув, що скоро регіон отримає нового очільника. За його словами це може бути людина з військовим досвідом. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 24 січня Олександра Старуха звільнили з посади голови Запорізької області. Варто зазначити, що Старух, враховуючи дві його губернаторські каденції, став головою області, який найдовше просидів у своєму кріслі.

Джерела близькі до Офісу Президента України розповіли "ЗаБору", що на посаду керівника ЗОВА розглядають двох кандидатів – це нинішній мер Мелітополя Іван Федоров та екс-заступник мера Запоріжжя Сергій Мішок.

Пізніше українські ЗМІ писали, що на посаду пропанувалась кандидатура бойого генерала Володимира Горбатюка.

Так, тепер про призначення нового голови Запорізької області заговорив Володимир Зеленський

У своєму вечірньому відеозверненні Президент натякнув, що найближчим часом наш регіон отримає нового голову ОВА. Ним, скоріш за все, стане військовий

"Також посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів - прикордонних особливо та прифронтових - призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз" - сказав він у своєму зверненні.

За його словами, він особисто інформуватиме про кожне своє рішення щодо нових призначень.

Президент також додав, що таким чином країна поєднуватиме отриманий нашими людьми досвід захисту України з конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1115. Теги: Зеленский Владимир
Поделиться: