За сценаріями ВВС, Мелітополь може стати ключовим бойовим пунктом у найближчі місяці

Опубликовано 2022/12/27 - 18:36

Журналісти ВВС розрахували 5 приблизних сценаріїв розвитку військових дій в Україні у 2023 році. Переважно усі сценарії кажуть про переможні дії ВСУ та Мелітополь у деяких варіантах розглядається, як ключове місто у наступних військових діях. Детальніше - "ЗаБор". 

Нагадаємо, що зараз за оцінками військових на Запорізькому напрямку йде накопичення військових рф. Особливо багато їх у Мелітополі. Так за деякими розрахунками, це місце буде одним із ключових у наступних військових діях і на цьому наголошує й BBC, які розробили декілька варіантів наступного розвитку подій в Україні. 

Так, по мнению заместителя директора Института стратегических исследований Великобритании Майкла Кларка, в 2023 году ключевым фактором станет успешность наступления российских оккупационных войск, которые планируют осуществить весной. Он подчеркнул, что единственно возможным сценарием окончания войны является поражение мобилизованных россиян, которые готовятся к наступлению.

"Путин дал понять, что не остановится. И Украина ясно дала понять, что будет бороться за свою жизнь", - сказал Кларк.

В то же время, по словам политолога Андрея Пионтковского, у Украины есть все шансы на восстановление территориальности уже в следующем году, однако это зависит не только от самих украинцев, но и от желания Запада поставлять в Украину оружие и добивать РФ санкциями.


BBC дало 5 сценаріїв для України у 2023 році:

▪️путін проведе невдало вирішальний контрнаступ, а Україна збереже тиск на Донбасі.

▪️Україна поверне всю захоплену територію до літа. Мелітополь стане ключовим бойовим пунктом у найближчі місяці (можливо тижні). Після цього українці дійдуть до Азовського моря, відрізавши Крим від росії. Україна, Великобританія, США сформують нову архітектуру міжнародної безпеки, а росія капітулює.

▪️Україна переможе, просуваючись повільно, але впевнено. Вже в січні ЗСУ перейдуть до фінальної фази – звільнення Криму, але попереду багато кровопролитних боїв.

▪️Запекле протистояння та контрнаступи обох сторін. Повернення Україною Мелітополя ймовірне, а з Донбасом все складніше – результат залежить, зокрема, від західних поставок.

▪️ Війна затягнеться на довгі роки. "Зміни відбудуться всередині росії, коли елітам ця війна стане впоперек горла - так закінчувався В'єтнам для США, Афганістан для СРСР".

Просмотров: 2135. Теги:
Поделиться: