Сили оборони прокоментували збільшення російських військових на Запорізькому напрямку

Опубликовано 2022/12/27 - 12:24

Росіяни перекидають резерви на Запорізький напрям. Про можливість наступу росіяни на Запоріжжя, в ефірі Національного телемарафону розповів речник об'єднаного прес-центру Сил оборони таврійського напрямку Євгеній Єрін. Також ситуацію зі збільшенням військового контингенту рф у районі Мелітополя прокоментував мер міста Іван Федоров. Детальніше - "ЗаБор". 

-"Останнім часом спостерігалося певне прибуття ворожих підрозділів, але разом з тим деякі підрозділи виводилися. Значного посилення на Запорізькому напрямку в цілому не спостерігалося, але у певних ділянках ворог збирає сили, які можна оцінювати як потенційно наступальні", – заявив Євгеній Єрін.

Водночас Єрін запевняє, що в рашистів наразі немає можливості наступати на обласний центр і окупувати Запоріжжя.

Проте невеликі російські підрозділи та диверсійно-розвідувальні групи час від часу намагаються перевірити на міцність українську оборону.

"Усі їхні спроби локалізуються. Противник із втратами, як правило, відходить або знищується", - додав представник ЗСУ.

Мер Мелітополя, у той же час, розповідає про значне збільшення кількості окупантів. У Так, у Мелітопольському районі військових рф, за його даними, більше, ніж мирного населення. 

Десятки тисяч солдатів, які готуються до оборони Мелітополя і, як і раніше, не відмовляються від думки захопити Запоріжжя. Але Федоров теж впевнений, що можливості і ресурсів для цього у окупантів не має. 

Просмотров: 2915. Теги:
Поделиться: