Яка ситуація на фронті в Запорізькій області в районі Роботине?!

Опубликовано 2024/02/26 - 09:49

Російські війська продовжують намагатись відбити село Роботине на Запоріжжі. Український військовий на тому напрямку заявив, що рашисти десантуються в Роботине, однак по ним б'ють ЗСУ або вони підриваються на мінах. Водночас російські блогери пишуть, що вчора окупантам вдалось просунутись в районі Роботиного. Докладніше - "ЗаБор".

У ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ повідомлялось, що на Запорізькому напрямку силами оборони відбито 6 атак противника в районі  населеного пункту Роботине та 1 - в районі населеного пункту Гуляйпільське.

Вчора, 25 лютого, ввечері ситуацію щодо Роботиного коментували українські аналітики з DeepState. Там дали коментар українського військового, який стоїть на цьому напрямку.

"Під*ри в Роботине бувають, але таким якимось способом як в романі "Мьортвиє души". Я б назвав їх "мертвий десант". Вони рухаються двома коробочками, однією висаджують десант десь на перехресті. Другою звалюють, якщо не підірвуться перед цим на міні, бо буває і таке. Потім цих підарів по Роботиному ми шукаємо і добиваємо. Отак получається "мертвий десант", - описав ситуацію український боєць.

Як передає Інститут вивчення війни, російські блогери пишуть, що рашисти змогли просунутись в районі Роботиного. Один такий блогер, пов'язаний із Кремлем заявив, що російські війська атакують і просуваються у східній та північній частині Роботиного, а інші російські блогери вчора, 25 лютого, стверджували, що в населеному пункті та навколо нього тривають запеклі бої. 

Також ISW передає, що російське джерело повідомило, що рашисти активізувалися на Кам'янській ділянці фронту (приблизно за 35 км на північний захід від Роботиного) і що в цьому районі тривають бої.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 428. Теги: война военная сводка
Поделиться: