Як тривають роботи з реконструкції чотирьох будинків у Запоріжжі?! (відео)

Опубликовано 2024/02/22 - 16:59

В Запоріжжі зараз йде активна відбудова 4-х зруйнованих багатоповерхівок. Так, в мерії повідомили, що на проспекті Соборному в будинку вже завершили ремонти квартир. В інших домах виконують штукатурні роботи, прокладають комунікації, проводять утеплення та готують до внутрішніх робіт. Докладніше - "ЗаБор".

Про те, на яких етапах на сьогодні реконструкція зруйнованих та пошкоджених будинків розповів в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

"У квартирах будинку на Кияшка, 22 активно виконуються оздоблювальні роботи. У двох під’їздах завершують укладку кахеля в санвузлах. Стіни усіх квартир підготовлені до поклейки шпалер. Внутрішні роботи тривають і у приміщенні ЦНАПу та в укритті. На наступний тиждень заплановано утеплення цоколя", - йдеться в повідомленні секретаря міської ради.

Щодо ситуації ще на 3-х будинках:

- Соборний, 151. У відновленій частині закінчено ремонти квартир і завершуються роботи у під’їздах. Також виконано ремонти у 1-4-му під’їздах, фіналізують ремонти у 7-13-му під’їздах. В укритті встановлено вентиляційну систему і сантехніку. 

- Зестафонська, 10. У квартирах відбудованого підʼїзду працюють над підключенням плит. Тривають штукатурні роботи у 2, 3 і 4-му під’їздах. Підрядник готується до утеплення цоколя і благоустрою прибудинкової території. 

- Сталеварів, 16. У квартирах відновленого під’їзду виконуються штукатурні роботи, прокладено мережі електро-, водопостачання і каналізації. На відновленій покрівлі монтують примикання. За сприятливої погоди почнуть утеплення будинку.

Нагадаємо, голова ЗОВА Іван Федоров на брифінгу, 21 лютого, заявив, що вони планують запустити компенсації запоріжцям за зруйноване житло аби місцеві жителі могли обирати: відбудувати свій зруйнований будинок, або отримати компенсацію на придбання нового.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 301. Теги: реконструкция
Поделиться: