Вночі в Запоріжжі чули звуки вибухів: окупанти обстріляли передмістя

Опубликовано 2023/01/19 - 07:20

Сьогодні вночі під час повітряної тривоги жителі Запоріжжя чули вибухи. Так, голова Запорізької ОВА повідомив, що вибух який сколихнув серед ночі обласний центр - це був ворожий обстріл Матвіївської громади. Докладніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі о 01:22 була оголошена повітряна тривога, в той же час жителі обласного центру чули звуки вибухів. 

Очільний Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух повідомив, що вибухи, які чули запоріжці - це був ворожий обстріл Матвіївської громади, яка розташована в передмісті Запоріжжя. 

"Звук, який сколихнув серед ночі обласний центр - це ворожий вогонь, спрямований на Матвіївську громаду. Як зазначить окупант у своїх брехливих зведеннях, він цілив у надважливий стратегічний об'єкт. Але ракета С 300 впала у полі, від її вибуху у місцевому освітньому закладі та будівлях поруч вибило всі вікна. На щастя, без жертв. Терорист не розуміє людяності, лише мову зброї. Підтримуємо ЗСУ, дякуємо міжнародним партнерам. Наближаємо звільнення від навали кожен на своїй позиції", - написав Старух.

Він також повідомив, що загарбники продовжують гатити по цивільній інфраструктурі ниселених пунктів Запорізької області.

"Ворог продовжує терористичну діяльність, тренуючи професіоналізм своїх убивць на нашій землі. Запускаючи всі види озброєння, у тому числі заборонені міжнародним законодавством запалювальні снаряди по цивільній інфраструктурі та житлових будинках, окупант свідомо йде на воєнні злочини. 153 обстріли пережили 17 наших населених пунктів  за останню добу. Наразі зафіксовано 28 повідомлень про руйнування", - повідомив голова ЗОВА.

Просмотров: 3152. Теги: война ракетный удар обстрелы терроризм
Поделиться: