Вночі російські загарбники обстріляли Запоріжжя: ворожий прильот зафіксовано на острові Хортиця

Опубликовано 2023/02/27 - 07:02

Сьогодні вночі російські окупаційні війська здійснили обстріл Запоріжжя. За даними Запорізької ОВА постраждав об'єкт інфраструктури. Також попередньо відомо, що одна з запущених  ворожих ракет впала у воду. В Офісі Президента повідомили, що зафіксовано прильот на острові Хортиця. Докладніше - "ЗаБор".

Близько 01:10 ночі під час повітряної тривоги у Запоріжжі була чутна серія гучних вибухів.

Так, в Запорізькій ОВА прокоментували нічну атаку і заявили, що окупанти обстріляли об'єкт інфраструктури. За попередніми даними, одна із запущених росіянами ракет впала у воду.

"Ніч для обласного центру була гучною - ворог знову застосував ракети С-300 проти мирного Запоріжжя. Постраждав один з об'єктів інфраструктури. На щастя, обійшлося без жертв. Крім того, один із запущених російських снарядів ймовірно впав у воду. Головне зараз безпека населення, все інше - відбудуємо! Тримаймо стрій і прямуймо до спільної Перемоги!", - написали в ЗОВА.

При цьому в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомляє, що у місті зафіксовано 2 прильоти на об'єкт цивільної нежитлової інфраструктури. 

"Вночі путінська сволота атакувала місто. На цей час відомо, що внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано два прильоти на об‘єкт цивільної нежитлової інфраструктури. Є руйнування. Люди не постраждали. Деталі з‘ясовуються", - заявив Куртєв.

Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі повідомив, що у Запоріжжі обстріляли територію острова Хортиця.

"У Запоріжжі зафіксовано прильот на острові Хортиця. Загорілася адмінбудівля", - написав Єрмак.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5656. Теги: война ракетный удар обстрелы терроризм Хортиця
Поделиться: