Внаслідок атаки по Запоріжжю постраждало 6 людей, серед них маленька дитина - міська влада (відео)

Опубликовано 2023/07/12 - 14:24

Сьогодні, за попередніми даними, окупанти здійснили атаку по Запоріжжю. Як повідомляє заступник мера, відомо вже про шістьох постраждалих, серед них маленька дитина. При цьому зазначається, тип об'єкта, що атакував місто не встановлено. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у Запоріжжі пролунали вибухи, при чому повітряна тривога не була оголошена. За попередніми даними місто атакував ворожий безпілотник.

На місці події заступник міського голови Олександр Власюк повідомив журналістам, що наразі відомо про шістьох постраждалих, серед яких маленька дитина.

"Внаслідок цього вибуху постраждали люди. Зараз ведуться слідчі дії. Відповідно до події: уламки, поки що невідомого військового об'єкту. Проводиться повністю консервування місцевості. І на даний час є попереднє повідомлення про шістьох постраждалих. Три госпіталізовано, з яких маленька дитина на обстеженні. Зараз паралельно йде обстеження прилеглих домів, є повідомлення про пошкодження вікон", - повідомляє заступник мера. 

У поліції також наголошують, що тип об'єкта, що атакував Запоріжжя поки не встановлено. Перед цим в соцмережах, а потім і в ЗМІ з'явилася інформація, що це були уламки БПЛА.

При цьому директор Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні Юрій Борзенко повідомив журналістам, що внаслідок вибуху травмовані п'ятеро дітей віком від 1 до 17 років.

"Всі діти не важкі, самостійно можуть ходити. Є ураження, є забій мʼяких тканин", -зазначає він.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1942. Теги: война терроризм
Поделиться: