Вчора окупанти завдали ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі в Запорізькій області

Опубликовано 2022/11/03 - 11:00

Російські терористичні війська рф вчора ввечері завдали ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в Запорізькій та Дніпропетровській областях. Ця терористична атака ускладнила ситуацію в енергосистемі України. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вчора ввечері під час повітряної тривоги в Запоріжжі були чутні вибухи. Місцева влада поідомляла, що прильотів у обласному центрі не зафіксовано, а окупанти здійснили атаку на передмістя Запоріжжя.

Так, сьогодні "Укренерго" повідомляє, що вчора ввечері окупаційні війська рф нанесли ракетні удари по об'єктам енергетичної інфраструктури в Запорізькій та Дніпропетровській областях.

"Вчора ввечері терорашисти знову завдали ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в Дніпропетровській та Запорізькій областях. Нова  терористична атака ускладнила  ситуацію в енергосистемі України. Звертаємо увагу споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях на те, що в їх областях продовжують діяти графіки аварійних відключень (ГАВ). Ми розуміємо, наскільки дискомфортне довге перебування без електроенергії, але Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" вимушений обмежити споживання в цьому регіоні через нові пошкодження", - повідомляє "Укренерго".

Там також заявили, що ремонтні роботи вже розпочалися і будуть завершені в найкоротші можливі терміни - якщо не буде нових атак.

Нагадаємо, що сьогодні в Запоріжжі та області запроваджені віялові відключення електроенергії.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4098. Теги: война ракетный удар терроризм
Поделиться: