В Запорожжі відновив роботу пляжно-розважальний комплекс Моніка Беллуччі, де у березні був приліт (фото, відео)

Опубликовано 2023/06/17 - 15:53

 

Три місяці тому російські окупаційні війська нанесли ракетний удар по розважальному комплексу на Правом березі Запорожжі. Тоді ресторан і басейн комплексу Monica Bellucci зазнали значних ушкоджень. Але вже цього тижня вони змогли відновити роботу. Відомі вже і ціни на послуги центру. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вночі, 18 березня, російські війська вдарили ракетами С-300 по Запоріжжю. Стало відомо, що був зруйнований відомий ресторан у Запоріжжі "Моніка Белучі". Тоді близько 03:30 російські військові із ЗРК С-300 завдали чергового удару по Запоріжжю.  Окрім місцевого ресторанно-розважального закладу, руйнувань також зазнав об’єкт критичної інфраструктури. Поблизу ресторану вибуховою хвилею та уламками пошкоджені розташовані поруч котеджі будинки житлового комплексу.

Колаборант рогов тоді спробував "поясніти" цей обстріл тим, що ніби у ресторані базувалися "инстранные наемники" ,  за це пояснення потім із гауляйтера знущалися у соцмережах.

Згідно з оголошенням у мережі, комплекс поновив роботу вже 15 червня.

Тут працює  басейн, кухня та бар. До речі, як запевняють запоріжці, що вже встигли побувати у комплексі, тут ресторан ще остаточно не відновили.

Актуальний прайс на басейн:

- дорослі |будні дні| - 300 грн

- дорослі |вихідний день| - 400 грн

- дитячий |будні дні| - 150 грн

- дитячий |вихідні дні| - 200 грн.

Дітям до 5-и років - безкоштовно.

Басейн працює щодня з 9:00-19:00.

Треба додати, що ціни тут трохи ніжчі, ніж у інших відкритих басейнах.

Нагадаємо, що з початком літного сезону відновили роботу і інші пляжно-розважальні комплекси. А комплекс «Пул енд Біч» (Артура Гатунка) в перший же день роботи потрапив у скандал. Тут на територію комплексу відмовилися пускати військового.

Також у червні відновив роботу міні-аквапарк «Балі» на Бабурці.

Просмотров: 4120. Теги: бассейн Моника Беллуччи
Поделиться: