Скандал у Запоріжжі: у популярному пляжно-розважальному комплексі не пустили на територію військового ЗСУ (відео)

Опубликовано 2023/06/01 - 15:51

Сьогодні у Запоріжжі відомий пляжно-розважальний комплекс потрапив у резонансний скандал. Так, з'явилось відео того, як співробітниця "Pool and Beach" відмовилась пускати українського військового на їх територію через те, що він був у формі. Свої дії вона пояснила тим, що його злякаються відпочиваючі. Докладніше - "ЗаБор".

Відомий у Запоріжжі пляжно-розважальний комплекс "Pool and beach", що розташований на Набережній, потрапив у черговий скандал. 

Так, співробітники зоні відпочинку не пустили на територію військовослужбовця ЗСУ, який хотів попити кави в одній з кав'ярень комплексу. Відповідне відео з розмовою українського військового з, ймовірно, адміністратором з'явилося у мережі.

На відео співробітниця комплексу пояснила це тим, що нібито людина у формі ЗСУ налякає відпочивальників. Зокрема, наполягають на тому, що на території знаходиться багато дітей, бо сьогодні День захисту дітей.

Також коли військовий запитав, хто власник їх приватного комплексу, то вона йому заявила, що не може сказати цієї інформації.

Варто також зазначити, що пляжно-розважальний комплекс пов'язують з колишнім депутатом обласної ради від "УКРОПу" Артуром Гатунком. Також з комплексом пов'язано багато скандалів. Так, через те, що він розташований просто на прибережній території, на місце пляжу часто не пускали людей. Також був скандал із тим, що співробітникам ресторанних комплексів не платять заробітні плати. А у 2022 році запоріжців обурювало те, що не дивлячись на повномасштабну війну та заборону відвідання пляжів, комплекс працював.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 8784. Теги: пляжный комплекс военные Pool and Beach Артур Гатунок Александр Белюга
Поделиться: