В Запоріжжі з’явилась петиція з вимогою повернути подачу гарячої води

Опубликовано 2023/11/26 - 23:18

Петиція з пропозицію повернути постачання гарячої води  в місті з’явилася на сайті міської ради Запоріжжя. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, спочатку у Запоріжжі гарячу воду відключили на все літо у 2022 році через ремонтні роботи.  
 А після, наприкінці липня того ж року, на сесії міськради Запоріжжя було ухвалено рішення про те, що у місті більше не відновлять постачання гарячої води

Цікаво, що незважаючи на відсутність води, містянам у платіжках нараховували абонплату за гаряче водопостачання.  

Зараз в один день (21 листопада) на сайті петицій міської ради з’явилось дві петиції за відновлення подачі гарячої води у будинки. Обидві вони від одного автора - Цаценко Тетяни. Вочевидь у першій пропозиції автор просто не змогла викласти повний опис аргументів. Тут написано лише: "Прошу відновлення подачі гарячої води в місті Запоріжжі". 

А вже у другій петиції є детальніша аргументація:

"Міська рада без згоди мешканців вирішила відключити подачу гарячої води, хоча по всій Україні вода є. Не у всіх є можливість купити бойлер а ще коли кухня і ванна кімната знаходяться у різній частині квартири. В зв'язку з тим що світло коштує в два рази більше ніж минулого року, нема коштів придбати а потім оплачувати послуги щоб мати в квартирі гарячу воду. Гарячої води немає але за обслуговування труб гроші знімають. Прошу розгляд питання про повернення подачі гарячої води мешканцям міста Запоріжжя".

Перша петиція на цей час збирає 24 голоси, а друга - 19.

Просмотров: 5723. Теги: вода Отключение воды
Поделиться: