В Запоріжжі замість мерії планують створити військову адміністрацію: що чекає на посадовців та депутатів?! 

Опубликовано 2023/02/22 - 12:47

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну вже не раз поставало питання того, аби створити у Запоріжжі військову адміністрацію замість міської ради. Довгий час цю пропозицію не підтримував (а вірніше - блокував) екс-замголови Офісу Президента Кирило Тимошенко. Так, тепер "ЗаБору" стало відомо, що документ на створення військової адміністрації готовий до підпису Президента. Хто є одним з ймовірних кандидатів?!

Нагадаємо, раніше на сайті Президента України була опублікована петиція, щодо того, аби у Запоріжжі створили військову адміністрацію замість апарату мерії. Тоді автор петиції депутат Михайло Прасол наголошував на тому, що в.о.мера Анатолій Куртєв неспроможний виконувати свої обов'язки. Цікаво, що Прасол раніше був радником Куртєва

Так, "ЗаБору" стало відомо, що такі пропозиції поступали до Офісу Президента України не один раз, однак їх не підтримував колишній заступник голови ОП Кирило Тимошенко. Нагадаємо, що саме Тимошенко був куратором Запорізької області і після його уходу, з посади звільнили й голову ЗОВА Олександра Старуха.

Після того, як Юрія Малашко назначили на пост керівника Запорізької ОВА, з'явилася інформація, що саме він буде курирувати призначення голови міської військової адміністрації Запоріжжя. 

Так, джерела "ЗаБору" у Офісі Президента розповіли, що документ на створення військової адміністрації у Запоріжжі вже є і він чекає підпису Президента України Володимира Зеленського. При цьому одним із кандидатів на посаду головтьє дійсний мер Мелітополя Іван Федоров. Нагадаємо, що раніше його також розглядали, як ймовірну кандидатуру на посаду голови Запорізької області.

Варто зазначити, що факт створення міської військової адміністрації Запоріжжя означає усунення мерії, якою наразі головує в.о.мера Анатолій Куртєв, а також усьої міськради.

Так, у Києві не розуміють які рішення можуть приймати депутати від ОПЗЖ та партії Шарія, що присутні у депутатському корпусі міськради Також не розуміють, які вони можуть зберігати таємниці. Тому робота депутатського корпусу буде припинена.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3828. Теги: мэрия Куртев Анатолий Юрий Малашко
Поделиться: