В Запоріжжі вчергове перенесли судове засідання щодо обвинувачення ексдиректора Дубовки через загибель 8-літньої дівчинки

Опубликовано 2024/06/12 - 14:11

Вчора, 11 червня, в суді Запоріжжя мало відбутись чергове засідання щодо справи Ані Ждан, 8-літньої дівчинки, яка загинула внаслідок падіння дерев'яної скульптури в Дубовці. Однак слухання знову перенесли. На цей раз в зал засідання не з'явився адвокат обвинувачуваного ексдиректора парку Олега Комаренка. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як писав "ЗаБор", 8 березня 2020 року у запорізькому парку Дубовий Гай сталася трагедія - на 8-річну дівчинку впала дерев'яна скульптура. Від отриманих трав дитина загинула. Спочатку звинувачували директора парку Олега Комаренка. Після його звільнили з посади навіть не за статтею - він пішов за згодою сторін. Провину переклали на заступника директора Геннадія Миш'якова. При цьому Комаренко досі проходить у справі як підозрюваний. Також через нього неодноразово затягувався судовий процес, тому що він не приходив на засідання суду.

19 березня 2024 року Олегу Комаренко суд обрав обвинуваченому колишньому директору КП "Дубовий гай" Олегу Комаренку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. В квітні 2024 року "ЗаБор" писав, що вже 8 раз відклали засідання щодо справи Олега Комаренко. В травні, як відомо, знову було відкладено одне із засідань.

Так, вчора 11 червня, в Жовтневому суді Запоріжжя мало відбутись чергове засідання у справі ексдиректора парку Олега Комаренка щодо загибелі Анни Ждан. Однак, як повідомляє видання "Суспільне Запоріжжя", слухання знову перенесли. На цей раз до суду не з'явився адвокат обвинуваченого, бо перебуває на лікарняному.

Як розповіла журналістам адвокат сім'ї Ждан Ірина Вишнякова, на засіданні мали дослідити докази сторони обвинувачення - відеозапис.

"Сьогодні була чергова спроба досліджувати докази сторони обвинувачення: відеозапис, який міститься в матеріалах кримінального провадження, і цей відеозапис мали досліджувати за ініціативи сторони захисту, бо вони вважають цей доказ важливий. Сьогодні ми мали бачити захисника не по відеозв'язку, а в залі судового засідання, оскільки з технічних причин, перебуваючи в такому режимі, він не міг досліджувати цей доказ, але він подав клопотання про відкладення розгляду справи, бо він перебуває на лікарняному з 8.06.2024". - розповіла адвокат.

Відомо, що судове засідання знову перенесли на 26 червня.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 354. Теги: Аня Ждан Олег Комаренко
Поделиться: