В Запоріжжі в шести будинках, які відбудовують коштами з держбюджету, вже почали відновлювати під’їзди (фото)

Опубликовано 2024/02/23 - 15:51

В Запоріжжі починає набирати обертів відбудова ще шести будинків, які зруйнували російські обстріли. Так, на двох об'єктах вже почали реконструкцію зруйнованих під'їздів. В ще двох будинках проводять посилення конструкцій. У двох будинках на Набережній тримають демонтажні роботи. Повідомляється, що деякі роботи хочуть завершити вже цьогоріч. Докладніше - "ЗаБор".

У пресслужбі Агентства з відновлення розповіли, як тривають реконструкції у зруйнованих будинках у Запоріжжі. Так, йдеться про будинки, на які виділяються кошти з державного бюджету.

Так, по вул. Незалежної України 67, ведуться роботи із цегляної кладки стін та перегородок 1-го поверху зруйнованої частини 2, 3, 4-го під’їздів та триває влаштування монолітного поясу 1-го поверху. Проводяться демонтажні та оздоблювальні роботи в квартирах 1-го та 2-го під'їздів.

По вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3, розпочаті роботи з цегляної кладки цоколю та стін 1-го поверху зруйнованої частини 2, 3-го під’їздів. Завешено роботи з демонтажу цегляних стін та плит перекриття. Тривають оздоблювальні роботи в квартирах 1,2,3-го під'їздів. Встановлюються металопластикові вікна.

По вул. Миру, 14, посилюємо несучі конструкції 3 та 4-го під'їздів будинку. В квартирах 3 та 4-го під'їзду - демонтажні, оздоблювальні та електромонтажні роботи. Встановлюються металопластикові вікна в квартирах.

По вул. Камʼяногірська, 6, тривають демонтажні та оздоблювальні роботи в квартирах 1-го під'їзду, посилення несучих конструкцій будинку. Проводяться роботи зі встановлення металопластикових вікон.

По вул. Запорізька, 2А, триває демонтаж та розбирання конструкцій 1-го під'їзду. Завершено роботи з влаштування тимчасової під'їзної дороги та підготовки майданчику до демонтажу конструкцій 1-го під’їзду. Завершено демонтажні роботи в квартирах 1-го під'їзду.

По вул. Запорізька, 2Б, всі роботи проводяться в межах 4-го під'їзду. Наразі, в квартирах тривають демонтажні та оздоблювальні роботи та роботи з посилення перегородок. Також, розпочато роботи з посилення та відновлення несучих конструкцій стін та перекриттів під'їзду, та роботи з встановлення металопластикових віконних конструкцій в квартирах.

Як розповіли в Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області, за умови сталого фінансування та сприятливих погодних умов, підрядники намагатимуться пришвидшити виконання робіт там, де це технологічно можливо. Деякі роботи хочуть завершити вже цьогоріч.

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, на якому етапі зараз реконструкції чотирьох зруйнованих будинків, за які відповідає міська влада Запоріжжя.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 261. Теги: реконструкция последствия обстрелов
Поделиться: