В Запоріжжі в будинках, які приєднані до критичної інфраструктури також почнуть вимикати світло

Опубликовано 2024/06/17 - 09:56

В Запоріжжі та інших містах України під час погодинних відключень в будинках, які заживлені від однієї лінії з об'єктами критичної інфраструктури не вимикали світло. Однак стало відомо, що їх від'єднають від цих ліній і також будуть відключати світло.Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, в "Запоріжжяобленерго" минулого тижня прокоментували те, чому в деяких будинках взагалі не відключають світло. Повідомлялось, що вони просто заживлені від одних ліній з об’єктами критичної інфраструктури. Тоді зазначалось, що поки в них немає можливості відключати такі будинки дистанційно, однак якщо буде ухвалено таке рішення, то вони будуть це роботи.

І от в Держенергонагляді заявили, що усіх побутових споживачів від’єднають від ліній живлення критичної інфраструктури і також почнуть вимикати світло під час графіків відключення.

Зараз відомство взялося проводити інвентаризацію підключень до електромереж об’єктів критично важливої інфраструктури. Метою є розвантажити лінії електропередачі, які живлять важливі об’єкти. А споживачів, яких можна вимикати за графіками, приєднати до інших ліній.

"Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі. Це сприятиме забезпеченню принципу справедливого і рівномірного розподілу електроенергії в межах лімітів між споживачами, які не входять до переліку критично важливих об’єктів", - пояснив Слободян.

Нагадаємо, сьогодні, 17 червня, в Запоріжжі та Запорізькому районі пройдуть самі масштабні відключення  електропостачання з початку цього року - без світла будуть усі 6 черг споживачів (майже всі по 4 години). Відключення пройдуть з 8:00 до 24:00.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3806. Теги: отключения веерные отключения
Поделиться: