В Запоріжжі та області сьогодні ввечері введуть графіки обмеження енергоспоживання

Опубликовано 2024/04/18 - 14:47

За розпорядженням Укренерго в Запорізькій області вводять графіки обмеження споживання електроенергії, які будуть проходити в 3 черги. В обленерго пояснили, що причина в пошкодженні енергооб’єктів та через зниження температури повітря у більшості регіонів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, зранку в "Запоріжжяобленерго" запевняли, що поки нема потреби в застосуванні графіків обмеження. Однак якщо буде необхідність їх застосують лише для юридичних осіб.

Так, повідомляється, що за розпорядженням "Укренерго" сьогодні, 18 квітня, з 18:00 до 22:00 по Запорізькій області вводяться перші три черги графіків обмеження потужності.

"Дане рішення обумовлено дефіцитом потужності в Об’єднаній енергосистемі України внаслідок пошкоджень енергооб’єктів, спричинених обстрілами країни-агресора, а також на тлі зниження температури повітря у більшості регіонів. Просимо наших клієнтів-юридичних осіб самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня", - йдеться в заяві обленерго.

УВАГА!! Дані обмеження не стосуються населення, втім, з огляду на складну ситуацію в Об’єднаній енергосистемі, запоріжців та мешканців області просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3393. Теги: электричество
Поделиться: