Чи ввели в Запоріжжі та області графіки обмеження світла: подробиці від обленерго

Опубликовано 2024/04/18 - 09:53

Вчора в Укренерго повідомили, що 18 квітня в усіх областях України можуть ввести графіки обмеження потужностей. Так, в обленерго Запоріжжя повідомили, що поки необхідності у введенні графіків немає й їх в області не застосовано. Докладніше - "ЗаБор".

Компанія "Укренерго" попереджала, що 18 квітня в Україні може виникнути необхідність в обмеженні електропостачання для промислових споживачів.

"Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» повідомляє, що 18 квітня з 8:00 до 22:00 може виникнути необхідність застосувати контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності). Вони будуть застосовані рівномірно для бізнесу і промислових підприємств по всіх регіонах України", – йдеться в повідомленні.

Так, сьогодні зранку в пресслужбі "Запоріжжяобленерго" повідомили, що наразі нема потреби у застосуванні цих графіків.

"Дане рішення (щодо введення графіків обмежень - ред.) обумовлено дефіцитом потужності в Об’єднаній енергосистемі України внаслідок пошкоджень енергооб’єктів, спричинених обстрілами країни-агресора, а також на тлі зниження температури повітря у більшості регіонів. ПО ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НАРАЗІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ НА ЗАСТОСУВАННЯ ГРАФІКІВ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ НЕМАЄ. У випадку необхідності, графіки обмеження потужності будуть застосовані для юридичних споживачів та НЕ ТОРКНУТЬСЯ НАСЕЛЕННЯ", - йдеться в заяві обленерго.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 560. Теги: электричество
Поделиться: