В Запоріжжі російська ракета вдарила в приватний сектор: місцеві жителі розповідають про смерть 9-річної дитини (відео)

Опубликовано 2022/10/09 - 18:18

Сьогодні вночі російські терористичні війська нанесли масованих ударів по житловим кварталам Запоріжжя. Наразі відомо, що загинуло 13 людей. На місцях прильотів тривають пошукові роботи, під завалами можуть знаходитись люди. Так, жителі приватного сектору Дніпровського району розповіли, що ракетний удар прийшовся просто на будинок сім'ї стоматологів. Попередньо, загинуло 4 людини, серед них 1 дитина. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 9 жовтня о 2-й ночі окупаційні війська рф здійснили ракетну атаку на Запоріжжя. Більшість ракет влучили в житлові будинки. Загалом окупанти випустили по місту 16 ракет. Триває розбір завалів та пошукові роботи. За останніми даними загинуло 13 людей, ще 60 госпіталізовано до лікарень.

Так, відомо за даними Нацполіції, що два ворожих удари прийшлися по приватному сектору Дніпровського району. На перехресті двох вулиць зруйновані будинки, деякі вщент. Інші домівки зазнали значних пошкоджень.

Місцева жителька приватного сектору розповіла "ЗаБору", що в будинку, в який влучила ракета, жила сім'я стоматологів. В них цей час гостювало ще дві сім'ї. За попередніми даними, там загинуло 4 людини, серед них 9-річна дитина. 

Жінка розповіла, що голова сім'ї загинув. Його син дивом врятувався - вибуховою хвилею хлопця викинуло разом з ліжком. Також за словами місцевої жительки врятувалася і сестра голови сім'ї. Вона є мамою загиблого 9-річного хлопчика.

"Там двоповерховий будинок, люди такі хороші жили, інтелігентні. Він стоматологом був і син його стоматолог. Хороші люди. І вони всі були вдома(на момент вибуху - ред.) Він загинув. А сина його разом з ліжком викинуло на отой будинок. Він живий залишився. І сестра його, мати цього хлопчика, жива залишилась. А хлопчика, так ото, десь находили. Там десь кусочок, щось там кусочок. Ну це напевно він", - розповіла жінка

За словами місцевих жителів, під час ліквідації наслідків прильоту знайшли частину ноги. Згодом ідентифікували, що це жіноче тіло. Однак з якого будинку ця загибла жінка -  невідомо.

Місцевий мешканець приватного сектору під час розмови з журналістами розповів, що поблизу їх будинків ніколи не було ніяких військових об'єктів. Всі хто тут проживає це лише цивільні люди. 

На місці ворожого прильоту цілий день працюють рятувальники та волонтери. Вони розбирають завали, а також допомагають людям, чиї оселі зазнали ушкоджень від ворожого удару.

Просмотров: 7225. Теги: война ракетный удар терроризм
Поделиться: