В Запоріжжі пройде суд проти ліквідації Протипухлинного центру, який приєднують до обласної лікарні

Опубликовано 2024/05/12 - 22:23

Завтра, 13 травня, пройде судове засідання стосовно скасування рішення про ліквідацію спеціалізованого Протипухлинного центру (онкодиспансеру) і підпорядкуванню його Запорізькій обласній клінічній лікарні. В самому центрі виступають проти такого приєднання і просять запоріжців підтримати медиків та їх вимоги. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що Комунальне некомерційне підприємство Запорізький регіональний протипухлинний центр (колишній онкодиспансер) ліквідують, через приєднання його до Запорізької обласної клінічної лікарні. Медики центру не розуміють, чому ліквідують комунальну медичну установу з самими високими заробітними платами по регіону, яка з початку війни не залучає бюджетної допомоги, і, більш того, проводить масштабну реконструкцію, щоб бути конкурентною серед приватних центрів.

Вони звинувачують ЗОВА в порушенні рішення РНБО та заявляють, що у трудового колективу навіть не поцікавились, що вони думають стосовно такого приєднання. Медики центру підписали колективне звернення до Президента України, Верховної Ради, голови Мінздраву, асоціації онкологів. 9 травня ж в медзакладі почала роботу ліквідаційна комісія від ЗОВА, яких медики зустрічали і проводжали криками "Ганьба". 

Зараз пацієнти записують відео з підтримкою онкоцентру.  А самі медики подали до суду на ЗОВА, з вимогою скасування ліквідації спеціалізованого центру і приєднання його до обласної лікарні.

Просмотров: 1685. Теги: онкодиспансер
Поделиться: