В Запоріжжі проведуть спеціальні навчання на випадок аварії на ЗАЕС

Опубликовано 2023/06/27 - 13:51

Останні дні ситуація навколо окупованої Запорізької АЕС, як ніколи напружена через підготовку росії до можливого теракту на станції. Так, обласна влада Запоріжжя анонсувала проведення спеціальних навчань на випадок аварії. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, на минулому тижні Президент України заявив, що росія розглядає сценарій підриву Запорізької АЕС та вже все підготувала для цього. Після цього в Україні розгорнули штаби на випадок аварії на ЗАЕС та розповіли, як будуть проводити евакуацію

Пізніше голова розвідки Кирило Буданов заявив, що план підриву окупантами Запорізької АЕС повністю розроблений та затверджений. Водночас український експерт пояснив, що навіть у разі підриву станції такої аварії, як на Чорнобилі, не буде. При цьому в Запоріжжі та області розроблюють план дій на випадок аварії та вже назвали райони, які будуть підлягати евакуації.

Тепер у пресслужбі Запорізької ОВА заявили, що у четвер, 29 червня, у Запоріжжі будуть проводити спеціальні навчання для відпрацювання евакуації та регулювання населення на випадок аварії на окупованій Запорізькій АЕС.

"З метою забезпечення готовності до захисту населення під час можливого виникнення надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС обласною військовою адміністрацією 29 червня 2023 року буде організовано проведення спеціального навчання. Передбачено практичне відпрацювання заходів щодо реагування на надзвичайні ситуації та проведення евакуації населення. Всі заходи носять учбовий характер. Просимо дотримуватися спокою. Наразі ситуація на атомній станції контрольована, загроз не зафіксовано. Дякуємо за розуміння та тимчасові незручності!", - йдеться у повідомленні обласної влади.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1297. Теги: АЭС
Поделиться: