Росія вже все підготувала для теракту на Запорізькій АЕС - Зеленський (відео)

Опубликовано 2023/06/22 - 11:55

У росії розглядають сценарій влаштування терористичного акту на Запорізькій АЕС в окупованому Енергодарі й вже все підготувала для цього. Президент України закликав весь світ діяти аби не повторити катастрофи Каховської ГЕС. Докладніше - "ЗаБор".

Про такі наміри рф доповіла українська розвідка, повідомив Володимир Зеленський.

"Щойно була доповідь нашої розвідки та Служби безпеки України. Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього. На жаль, уже неодноразово мені доводилося нагадувати, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру", - заявив очільник держави.

У своєму відеозверненні Президент України закликав усі країни та міжнародні організації діяти та запобігти масштабній катастрофі з витоком радіації.

"Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі. Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти", - наголосив Зеленський.

Варто зазначити, що нещодавно голова української розвідки Кирило Буданов у телемарафоні заявив, що росіяни додатково замінували охолоджувач Запорізької АЕС.

"Якщо вони виведуть його з ладу шляхом підриву, то є велика ймовірність того, що будуть значні проблеми", - наголосив керівник ГУР.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 968. Теги: АЭС терроризм Зеленский Владимир
Поделиться: