В Запоріжжі пропонують зробити проїзд у трамваях і тролейбусах платним, а в автобусах навпроти - понизити тариф

Опубликовано 2023/08/05 - 11:25

Для того, щоб підтримувати комунальний транспорт в належному стані і зменшити навантаження на бюджет, пропонують знову ввести плату в трамваях та тролейбусах. А от в комунальних (муніципальних) автобусах роблять пропозицію знизити тарифи до 10 гривень. Також радять почати обілечувати й пенсіонерів за віком. Детальніше - ЗаБор

Майже з початку повномаштабної війни у Запоріжжі електротранспорт зробили безкоштовним, а в муніціпальних автобусах, кількість яких значно зменшилась, вартість проїзду підняли, як і маршрутках, до 12 гривень.

Нагадаємо, що в Запоріжелектротрансі, окрім корупційних, зараз ще безліч проблем, одна з яких та, що майже немає заміни комплектуючих. Не проходять оплати на їх оновлення.  

Зараз з'явилась петиція, згідно з якою пропонують знову і робити проїзд платним в тролейбусах та трамваях, а в муніціпальних автобусах знизити плату до 10 грн. Більш того, для пенсіонерів за віком пропонують теж ввести плату - 5 грн. 

З метою збереження муніципального транспорту міста Запоріжжя, підтримки його у належному стані, гідної заробітної плати працівників підприємства необхідно прийняти рішення Запорізької міської ради, у якому встановити плату за проїзд у автобусах, трамваях, тролейбусах у розмірі 10 (десять) гривень, для пенсіонерів за віком - 5 (п’ять) гривень.

Автор петиції Сергій Масюков. Сама петиція з'явилася на сайті міськради 27 липня і на сьогодні набрала лише 22 голоси. 

Просмотров: 7028. Теги: трамвай троллейбус муниципальные автобусы рост тарифов
Поделиться: