В Запоріжжі починають роботу над спеціальним міським додатком: що про це відомо?!

Опубликовано 2024/07/09 - 15:38

В Запоріжжі будуть створювати спеціальний міський застосунок. За даними міської влади, планують запустити його до кінця 2024 року. Наразі вони вивчають досвід інших міст України. Зокрема, однією з ідей є створення додатка не лише для Запоріжжя, а й для всіх громад області. В інших містах такий застосунок вміщує й електронний проїзний документ. Кошти планують залучати від благодійних організацій та міжнародних партнерів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що наприкінці травня в.о.мера Запоріжжя Регіна Харченко опублікувала онлайн-опитування щодо ідеї створення спеціального застосунку для міста. Тоді запоріжці в мережі сприйняли цю ідею по різному: хтось підтримав, говорячи про те, що було б дуже зручно якби там був електронний проїзний, сповіщення від різних КП і тд., а от інші містяни казали про те, що в міста є нагальніші питання. Водночас сама Харченко запевняла, якщо застосунок піде у розробку, то бюджетні кошти не залучатимуться.

Сьогодні секретар міської ради повідомила, що за результатами опитування 88% людей підтримали ідею створення відповідного додатку, тому вони розпочинають над ним роботу.

Так, за словами Харченко, наразі вони вивчають досвід інших міст України, аби сформувати технічне завдання для функціонала додатка. Вона зазначає, що кошти на розробку будуть шукати через залучення благодійних організацій та міжнародних партнерів.

"Працюємо над створенням цифрового застосунку «Смарт-місто». Нещодавно знову зустрілися з паном Володимиром. Отже, думаємо над створенням застосунку не лише для Запоріжжя, а й для всіх громад нашого регіону. Під час реєстрації людина обиратиме ту, в якій проживає. Фахівці міської та обласної влад в короткі терміни вивчать і проаналізують досвід інших міст України, після чого буде етап формування Технічного завдання для додатка. А кошти на втілення шукатимемо через залучення благодійних організацій і міжнародних партнерів", - зазначила Харченко.

Як зазначають у мерії, наразі важливо окреслити функціонал для майбутнього застосунку та визначити конкретні терміни. В планах ввести в роботу додаток до кінця 2024 року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 654. Теги:
Поделиться: