В Запоріжжі планують відкрити ще один безкоштовний дитячий садок: деталі

Опубликовано 2024/02/12 - 12:59

В Запоріжжі від початку повномасштабної війни не працюють дитячі садки. Головна причина в тому, що більшість дитсадків не мають найпростіших укриттів. При цьому в місті працюють приватні "дитсадки", а також є безкоштовні. На сьогодні щонайменше один такий працює в центрі Запоріжжя, весною в місті планують відкрити ще один безкоштовний садок від благодійного фонду. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, ще у серпні на сайті міської ради Запоріжжя навіть з'явилась петиція від місцевих жителів з проханням відкрити у кожному районі міста хоча б по декілька садочків. Таке прохання запоріжців зумовлене тим, що батьки працюють, через що немає з ким залишати маленьких дітей.

Після цього "ЗаБор" писав, що по місту з'явилося багато приватних закладів, які не називають себе дитячими садками, й куди можна здати дітей. Тоді в обласній владі заявляли, що віддавати дітей в такі заклади це повна відповідальність батьків й влада ніяк не відповідає за це. До того ж "ЗаБор" особисто питав в очільника області чому не можна відкрити хоча б по одному садку в кожному районі Запоріжжя, на що тодішній голова ЗОВА Юрій Малашко заявив, що перед усім це безпека дітей й одним з варіантів "вирішення проблеми" із дитсадками запропонував батькам вивезти дітей із Запоріжжя.

З того моменту ситуація не змінилась. Однак зараз у Запоріжжі активно порушується питання щодо відновлення навчання дітей у школах і мова за дитячі садки не йде. 

Так, в Запоріжжі окрім приватних дитсадків працюють ще й безкоштовні. Один із них розташований на бульварі Центральному (біля площі Фестивальної). Там приймають дітей на день, з ними проводять уроки, майстер-класи й т.д.

Стало відомо, що весною в Запоріжжі готується до відкриття ще один безкоштовний дитячий садок. Як повідомляє видання "Акцент", це ініціатива благодійного фонду "Союз милосердя".

Відвідувати дитячий садок зможуть діти від 2 до 4 років, які залишилися без піклування батьків або перебувають у складних життєвих обставинах. Також зможуть відвідувати садок діти ВПО. У садку працюватиме соціальний працівник, нянька.

Повідомляється, що в садку буде організоване харчування, але не з першого місяця роботи закладу. Надалі планується запровадити повноцінне харчування для дітей.

Відкриття закладу заплановано на березень 2024 року, проте конкретна дата залежатиме від темпів ремонтних робіт. Його відкриють за адресою вулиця Профспілок 5.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 527. Теги: детский сад
Поделиться: