В Запоріжжі перекрили рух транспорту в Дніпровському районі

Опубликовано 2024/05/08 - 09:45

Патрульні повідомляють про перекриття руху транспорту по бульвару Вінтера в Дніпровському районі Запоріжжя. Обʼїзд здійснюється через вулицю Кияшка, вулицю Рельєфну та греблю ДніпроГЕС. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили в Патрульній поліції.

"Увага!! Перекриття руху транспорту! На ділянці бульвару Вінтера від вулиці Гребельної до вулиці Кияшка. Обʼїзд здійснюється через вулицю Кияшка, вулицю Рельєфну та греблю ДніпроГЕС. Враховуйте цю інформацію під час планування свого маршруту", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, за даними Запорізької ОВА рашисти поцілили по обʼєктах критичної та цивільної інфраструктури. В.о.мера Регіна Харченко повідомила, що також окупанти поцілили по енергетичному обʼєкту в Запоріжжі.

За даними МВС, внаслідок ранкового обстрілу у Запоріжжі пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини. Також відомо, що в Запоріжжі пошкоджень зазнали й багатоповерхівки. Також в Міненерго повідомляють, що під обстріли рашистів потрапили об’єкти генерації та передачі електроенергії, зокрема й на Запоріжжі.

За даними рятувальників, внаслідок сьогоднішньої ранкової атаки в Запоріжжі постраждали об’єкти критичної та цивільної інфраструктури, гаражний кооператив, один з парків міста та міський електротранспорт.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 7895. Теги: последствия обстрелов
Поделиться: