У Запоріжжі внаслідок обстрілу пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини та житлові будинки (відео)

Опубликовано 2024/05/08 - 09:03

Внаслідок ранкового обстрілу у Запоріжжі пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини. Також відомо, що в Запоріжжі пошкоджень зазнали й багатоповерхівки. Також в Міненерго повідомляють, що під обстріли рашистів потрапили об’єкти генерації та передачі електроенергії, зокрема й на Запоріжжі. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що сьогодні, 8 травня, російські окупаційні сили здійснили масовану комбіновану ракетну атаку по Україні. Вдарили і по Запоріжжю (попередньо, балістикою). Містяни чули 8 вибухів. Пізніше в Запорізькій ОВА повідомили, що рашисти поцілили по обʼєктах критичної та цивільної інфраструктури. За даними в.о.мера також окупанти поцілили по енергетичному обʼєкту в Запоріжжі.

Так, голова МВС Ігор Клименко повідомив, що у Запоріжжі пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини. Відомо, що рашисти атакували 7 областей України.

"Над ліквідацією наслідків сьогоднішніх обстрілів працюють 350 рятувальників та 100 одиниць спеціалізованої техніки. Ворог атакував 7 регіонів України. На Київщині постраждали двоє людей, на Кіровоградщині - одна дитина. Під удар потрапили об’єкти енергетичної інфраструктури, близько 30 житлових будинків, громадський транспорт, автомобілі. У Запоріжжі пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини", - йдеться в повідомленні.

За заявою Міненерго, були атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. 

Запорізькі ЗМІ вже публікують відео з наслідками ворожих атак. Так, в багатоповерхівках, що поруч місцями прильотів пошкоджено шибки.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2805. Теги: война ракетный удар обстрелы последствия обстрелов
Поделиться: