В Запоріжжі оголосили тендер на реконструкцію колишнього Палацу піонерів за 25 мільйонів гривень

Опубликовано 2024/02/21 - 14:15

Запорізький департамент освіти оголосив тендер на завершення реконструкції будівлі міського Палацу дитячої та юнацької творчості. Його опублікували цього тижня 19 лютого оголосив новий тендер на майже 25 мільйонів гривень. Цікаво, що за останні три місяці це вже другий тендер на завершення робіт в Палаці - перший скасували. Докладніше - "ЗаБор".

Відповідний тендер на завершення реконструкції Палацу дитячої та юнацької творчості в Запоріжжі оприлюднили в системі "Прозорро" 19 лютого. Замовником виступає міський Департамент освіти та науки.

Подача тендерних пропозицій триватиме до 27 лютого, а от аукціон хочуть провести вже 28 лютого. За планом, виконати роботи мають впродовж цього року до 15 грудня.

Профінансувати проєкт мають за кошти місцевого бюджету та субвенції з держбюджету в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Нагадаємо, що в Палаці почалася реконструкція 2021 року, тоді велика частина робіт з зовнішнього фасаду була виконана, але роботи через військові дії усе ще не закінчені. Через це реконструкцію відтермінували до 2024 року.

Варто зазначити, що в грудні 2023 року Департамент освіти і науки Запорізької міської ради вже оголошував тендер на завершення реконструкції. Єдиним його учасником була компанія "ГЕОС-УКБ", яка виконувала роботи в Палаці у 2021 році.

Проте аукціон було скасовано через "неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель". Згодом Держаудитслужба виявила численні порушення в тендерній документації. А робоча група "Прозорість і підзвітність" повідомила, що підрядники мають намір "підписання актів з роботами, яких не існує", тобто вони мають намір отримати кошти за невиконану роботу. За п’ять днів до закінчення тендерного періоду, 20 грудня 2023 року, замовник визнав тендерну документацію недійсною.

Нагадаємо, у липні 2023 року рада Запорізької ОДА ухвалила рішення щодо того, аби внести Палац дитячої та юнацької творчості у Запоріжжі до культурної спадщини. Будівля колишнього Палацу піонерів стала першою офіційною архітектурною пам'яткою міста, побудованою пізніше 1950-х років.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1030. Теги: реконструкция
Поделиться: