В Запоріжжі оголосили тендер на реконструкцію будинку на Зестафонській

Опубликовано 2024/07/05 - 15:52

Стало відомо, що влада оголосила тендер на проведення робот з реконструкції двох під'їздів у будинку на вулиці Зестафонській, 8, в який влучила ракета восени 2022 року. На відбудову двох під'їздів хочуть виділити понад 90 млн гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 9 жовтня 2022 року внаслідок теракту рашистів у Запоріжжі були зруйновані будинки на вулиці Зестафонська, 8 та у приватному секторі міста. В тій жахливій трагедії загинуло 19 мирних мешканців.

Перший тендер на відбудову багатоповерхівки було оголошено у серпні 2023 року, однак він не відбувся через порушення законодавства. Новий подешевшав: ціну знизили з 275 млн грн до 181 млн грн. Термін виконання робіт - 5 років. Однак й тут торги не відбулись.

При цьому варто зазначити, що більшість мешканців будинку казали про недоцільність дорогого і занадто тривалого відновлення їх будинку. Мешканці 3-го та 4-го під'їздів просили дати їм можливість отримати сертифікати. Вони декілька разів записували звернення до влади з проханням не відбудовувати два під'їзди, а дати можливість отримати нове житло.

Після цього питання щодо відновлення будинку по Зестафонській, 8 було поставлено на паузу. Коли на посаду голови Запорізької ОВА призначили Іван Федорова, то на одному з перших брифінгів він запевняв, що якнайшвидше постарається вирішити питання з багатоповерхівкою аби запоріжці змогли повернутись додому або ж отримати нове житло.

Вже у березні було вирішено, що під'їзди, які зруйновані повністю відбудовувати не будуть, а жителям видадуть сертифікати на нове житло. Однак відомо, що наразі мешканці так і не отримали своїй обіцяних сертифікатів.

І от в середу, 3 липня, Держпідприємство "Місцеві дороги Запорізької області" оголосило тендер на проведення робіт в під'їздах, які не були зруйновані від удару російської ракети повністю. Мова про 3-й та 4-й під'їзди будинку.

Оголошена вартість проведення робіт 91,6 млн гривень.Терміни відбудови – кінець 2025 року.

Роботи, які входять в цей тендер - це лише про капітальний ремонт квартир, благоустрій та проведення комунікацій. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 460. Теги: реконструкция тендер
Поделиться: