В Запоріжжі назвали попередні строки завершення відбудови двох зруйнованих багатоповерхівок (відео)

Опубликовано 2024/02/29 - 13:59

В Запоріжжі зараз тривають роботи з реконструкції цілої низки багатоповерхових будинків, що були зруйновані російськими обстрілами. Зокрема йде відбудова двох будинків на Набережній (вул. Запорізька). Так, в Запорізькій ОВА назвали попередні строки повного завершення робіт. Докладніше - "ЗаБор".

Мова йде про дві багатоповерхівки по вулиці Запорізькій (навпроти ТЦ "City Moll"). Вони були пошкоджені внаслідок ворожих ударів майже рік тому, 22 березня 2023 року. Тоді рашисти завдали масованого удару по Запоріжжю, одна з ракет поцілила між двома багатоповерхівками. Внаслідок ворожого удару двоє людей загинуло, понад 30 постраждали.

Так, у цих двох багатоповерхівках - будинки 2А та 2Б по вулиці Запорізькій - роботи з відбудови йдуть за кошти з державного бюджету України. Нещодавно "ЗаБор" розповідав про перебіг реконструкцій на 6 об'єктах, на які виділяє кошти держава.

 Голова Запорізької ОВА Іван Федоров розповів, які зараз роботи тривають у багатоповерхівках. Він навіть назвав попередні строки завершення робіт - один з будинків планують завершити вже в червні 2024, а інший до кінця 2024 року.

"Дві 9-поверхівки, понівечені російськими обстрілами - на стадії відновлення.
36 із 72 квартир зруйновані у багатоповерхівці по вул. Запорізькій, 2А. Триває демонтаж конструкцій 1-го під'їзду. Плануємо завершити відновлення до кінця року.
34 зі 140 квартир зруйновано в багатоповерхівці по вул. Запорізькій, 2Б. Триває демонтаж пошкоджених конструкцій 4-го під’їзду. Плануємо завершити реконструкцію до червня. 
Разом з підрядниками робимо все можливе, щоб мешканці якомога швидше повернулися до своїх осель", - написав Іван Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 373. Теги: реконструкция
Поделиться: