В Запоріжжі на вантовому мосту відкриють двосторонній проїзд - Федоров (фото, відео)

Опубликовано 2024/03/29 - 13:43

Вже завтра в Запоріжжі запустять нову схему руху транспорту, щоб розвантажити ДніпроГЕС. Так, голова ОВА повідомив, що по новому вантовому мосту запустять двосторонній проїзд. Там вже завершили нову розмітку для руху. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 22 березня, рашисти вгатили по ДніпроГЕС у Запоріжжі. Внаслідок цього зараз там обмежений рух транспорту. Цього тижня голова ОВА Іван Федоров вже анонсував, що в Запоріжжі запустять нову схему руху по новому мосту в Запоріжжі, зокрема говорилось про реверсивний рух.

Так, сьогодні, 29 березня, в ефірі національного телемарафону Іван Федоров повідомив, що вже завтра, 30 березня, в Запоріжжі запустять двосторонній проїзд по вантовому мосту. Все для того аби розвантажити ДніпроГЕС після ракетної атаки.

"Завтра відкриємо двосторонній проїзд через «новий» міст у Запоріжжі. Раніше він був одностороннім. Наша мета - розвантажити трафік греблею ДніпроГЕС і зменшити затори на всіх запорізьких мостах. ДніпроГЕС - це магістральна артерія Запоріжжя, яка зʼєднує правий і лівий береги міста. Після ракетного удару ворога по ГЕС нам вдалося відновити половину проїзного шляху греблею. А спільно з патрульною поліцією та комунальними службами опрацювали альтернативні шляхи руху автівок - в тому числі через «новий» міст", - повідомив голова Запорізької ОВА.

Він також повідомив, що найближчими тижнями планують представити конкретний план відновлення ДніпроГЕС, щоб повністю забезпечити проїзд через річку Дніпро.

Варто зазначити, що на вантовому мосту в Запоріжжі вже закінчили малювати нову розмітку для запуску двостороннього руху.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1296. Теги: вантовый мост Федоров Иван
Поделиться: