В Запоріжжі міська рада планує подати звернення до Кабміну для продовження виплат для ВПО: деталі

Опубликовано 2024/02/27 - 12:45

З березня в Україні виплати для ВПО будуть отримувати не всі переселенці, а лише певні категорії населення. Так, стало відомо, що міська рада Запоріжжя хоче направити звернення до Кабміну щодо продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що Кабмін ухвалив зміни до виплат для внутрішньопереміщених осіб. Так, з 1 березня виплати зможуть отримувати лише пенсіонери, які отримують менше ніж 9 444 гривні. Також допомогу продовжили для людей з інвалідністю першої та другої груп, дітям з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тепер стало відомо, що до міської ради Запоріжжя звернулася "Асоціація молодих ВПО" з приводу продовження виплат соціальних виплат. 

Варто зазначити, що у Запоріжжі проживають понад 200 тисяч ВПО. Тому на майбутні сесії міської ради на розгляд депутатів винесуть питання щодо надсилання звернення до Кабінету Міністрів Україну про подовження виплат для ВПО до кінця воєнного стану, передає видання "061" із посиланням на проєкт рішення міськради.

"Припинення чи зменшення підтримки має відбуватися після, а не до повноцінної інтеграції та адаптації. Навіть за умови, якщо це займає більше часу, аніж очікувалося. Адже штучне форсування процесу зменшення підтримки ВПО загрожує важкими соціальними наслідками та зростанням бідності серед них", - зазначається в тексті проєкту рішення.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1183. Теги: переселенцы социальные выплаты Александр Кабанов
Поделиться: