В Запоріжжі Кальцев складе депутатські повноваження: подробиці

Опубликовано 2023/09/20 - 08:44

Сьогодні відбудеться засідання Запорізької обласної виборчої комісії, на якому прийматиметься рішення про дострокове припинення повноважень депутата та голову ОПЗЖ Сергія Кальцева. Про це повідомили джерела в облраді. Докладніше - "ЗаБор".

Повідомляється, що сьогодні, 20 вересня, Запорізька обласна виборча комісія збереться на засідання, де прийматиметься рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Запорізької обласної ради Сергія Кальцева, що був обраний за списками ОПЗЖ.

Причина для складання мандату – виїзд на постійне проживання за межі України (п. 3 с. 1 ст. 5 ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад"). Кальцев надав обласній комісії пакет документів, що підтверджує його виїзд на постійне місце проживання за кордон та вимагає складання мандату.

Таким чином, після складання мандата Кальцева, ОПЗЖ в облраді фактично залишиться без очільника. Але у зв'язку з тим, що сама партія зараз заборонена, вони працюють, як позафракційна група. 

Навіщо Кальцеву складати мандат? Так, Сергію Кальцеву зараз 63 роки й він за законом не може бути призваний до лав ЗСУ (якщо тільки сам не забажає). Але і зі статусом депутата він не може проникнути кордон. 

За інформацією джерел Кальцев бажає перебратися у Болгарію. 

Нагадаємо, що у Сергія Кальцева є молодший брат - Володимир (57 років), який на останніх виборах пройшов до Верховної ради, як депутат від ОПЗЖ. 

Від Запорізького регіону в цю каденцію пройшли в Парламент два представники ОПЗЖ. Другому (Олександру Пономарьова) представнику суд вчора продовжив термін перебування у СІЗО.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1072. Теги: Кальцев Сергей облсовет
Поделиться: