В Запоріжжі дві останні доби встановлюються температурні рекорди

Опубликовано 2024/04/12 - 09:49

У Запоріжжі дуже теплий квітень і майже літня температура повітря. Два чергові температурні рекорди встановлюються 10 та 11 квітня. Але вже з сьогоднішнього дня температура почне поступово знижуватися. Детальніше - "ЗаБор"

За даними Запорізького обласного центру з гідрометеорології В Запоріжжі знову фіксуються найвищі температурні показники з початку їх фіксації. 

Так, 10 квітня був встановлений новий добовий температурний рекорд для міста Запоріжжя.  Вдень повітря прогрівалось до 26,5° тепла, що перевищило абсолютний добовий температурний максимум у цей день у 1972 році на 1,8°.

Також 11 квітня був встановлений черговий температурний рекорд для Запоріжжя. Вдень повітря прогрівалось до 28,0° тепла, що перевищило абсолютний добовий температурний максимум у цей день у 2018 році на 4°.

Сьогодні у місті очікується температура до + 26°

Синоптики ж попереджають, про холодний фронт, що йде на Україну. Вже вчора прохолодніше стала у західних регіонах країни. Незначне зниження температури очікується в Запоріжжі вже сьогодні. 

А вже з 13 квітня температура знизиться у Запоріжжі до +20°. 

"Найближчі періодичні дощі, місцями з грозами, очікуються в суботу (повсюди, окрім південної частини)", - повідомила синоптик Наталія Діденко.  Гідрометцентр також не прогнозує опадів у Запоріжжі на вихідні. 

До кінця квітня за прогнозами Запорізького обласного центру з гідрометеорології очікують коливання температур у межах 17-20°.

Просмотров: 526. Теги: рекорды
Поделиться: