В Запоріжжі блогер, який провокував ТЦК на вулиці, записав відео-вибачення

Опубликовано 2024/04/22 - 17:47

В мережі стало резонансним відео, де чоловік на вулиці чіплявся до представників ТЦК та звинувачував їх в "кошмаренні" людей. Після великого розголосу та офіційних заяв обласного ТЦК блогер вирішив записати відеозвернення з вибаченнями. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що у тіктоці днями завірусилося відео зі спілкуванням блогера та працівників ТЦК в Запоріжжі. На відео чоловік звинувачує працівників ТЦК в тому, що вони нібито "кошмарять" людей, й що вони ніби перші почали до нього чіплятись. Автор відео запевняє, що він експрацівник поліції, й в такий собі він ніби "захищає" людей від ТЦК.

Запорізький обласний ТЦК офіційно прокоментували скандальну ситуацію й заявили, що з приводу цього вже готують відповідне звернення в держоргани щодо провокації. 

Після великого розголосу в ЗМІ та соцмережах блогер на своїй сторінці в Тіктоці опублікував відеозвернення з вибаченнями перед представниками ТЦК та заявив, що більше подібних відео не буде. Він сказав, що такими відео нібито хотів показати те, що військовослужбовці ТЦК та СП - це нормальні та адекватні працівники, які не запихають людей в буси.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2097. Теги:
Поделиться: