В мережі з'явилося відео, як у Запоріжжі чоловік чіплявся до працівників ТЦК

Опубликовано 2024/04/22 - 14:19

У тіктоці днями завірусилося відео зі спілкуванням блогера та працівників ТЦК в Запоріжжі. Автор відео запевняє, що він експрацівник поліції, й ніби "захищає" людей від ТЦК. На відео чоловік звинувачує працівників ТЦК в тому, що вони нібито "кошмарять" людей, й що вони ніби перші почали до нього чіплятись. З'явився офіційний коментар Запорізького обласного ТЦК. Докладніше - "ЗаБор".

Днями соціальною мережею ТікТок було поширене відео, на якому у Запоріжжі блогер намагається провокувати військовослужбовців ТЦК. На відео чоловік підходить до них та пропонує "поговорити", на що працівники ТЦК просять їх не знімати.

Після цього стався конфлікт навіть зі залученням поліції. Так, працівники ТЦК звернулись до працівників поліції, що були на патрулюванні поруч, з повідомленням, що цей блогер їх відкрито провокує, водночас сам чоловік почав розповідати правоохоронцям, що нібито ТЦК-шники перші почали до нього "чіплятись". 

Цікаво, що судячи з опублікованого відео на звернення поліцейські ніяк не відреагували й на кадрах можна побачити, як вони поїхали з місця.

В кінці відео блогер взяв "коментар" у перехожого, який заявив, що блогер нібито стояв, а працівники ТЦК почали до нього "чіплятись". В обласному ТЦК назвали цей коментар постановочним.

Відомо, що цей "блогер" також має свій Телеграм-канал на понад 2 тисячі підписників де стверджує, що він є колишнім поліцейським і веде "боротьбу" проти поліції та ТЦК.

На офіційній сторінці Запорізького обласного ТЦК та СП вже прокоментували всю цю скандальну ситуацію.

"Доводимо до відома, що військовослужбовці ТЦК та СП проводять заходи оповіщення з повним дотриманням вимог законодавства та статутів Збройних Сил України. У цьому випадку громадянин сам звернувся  до військовослужбовців та явно намагався їх провокувати. Спроба була невдалою, але підготовлена «пересічна  людина» дала потрібний для ворожого наративу заготовлений коментар. Зауважимо, що цей громадянин ретельно готувався до провокації. Звертався до військовослужбовців, тримаючи у руках мікрофон, а ще одна людина знімала спробу на відео", - йдеться в заяві обласного Запорізького ТЦК та СП.

Там також сподіваються, що на цей випадок відреагують в правоохоронних органах й заявили, що чоловік, який намагався їх спровокувати, займається системною інформаційної діяльності, яка спрямована на дискредитацію ЗСУ. Запорізький обласний ТЦК та СП вже готує відповідна заява до відповідних державних органів.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що у суботу, 20 квітня, на всіх ресурсах платформи МЕТА (Фейсбук, Інстаграм) з фальшивої сторінки була запущена реклама фейкового допису про начебто зґвалтування дівчини у якомусь хостелі в Запоріжжі працівниками ТЦК. В обласному ТЦК та СП заявили, що це ворог запустив 40 платних оголошень, використовуючи географічний таргетинг - на 40 міст України. У кожному оголошенні змінена лише назва міста.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1673. Теги: военкомат соцсети
Поделиться: