В мережі з’явилися фейкові публікації про зґвалтування дівчини в Запоріжжі працівниками ТЦК

Опубликовано 2024/04/21 - 12:24

Вчора на всіх ресурсах платформи МЕТА (Фейсбук, Інстаграм...) з фальшивої сторінки запущена реклама фейкового допису про начебто зґвалтування дівчини у якомусь хостелі в Запоріжжі. Про це повідомили в областному ТЦК та СП. Детальніше - "ЗаБор".

Ворог запустив 40 платних оголошень, використовуючи географічний таргетінг — на 40 міст України. У кожному оголошенні змінена лише назва міста, повідомили в Запорізькому Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).
)
"Крім того, для привернення уваги і довіри неуважних користувачів соцмереж, використано назву українського телеканалу.

Посилання, за яким пропонують перейти в рекламному оголошенні, може вести на фішингову сторінку.

Ворог чудово розуміє, що головна сила України — це люди. Можна мати будь-яку зброю, але якщо не буде кому її застосовувати — перевага буде не на нашому боці.

Головне завдання територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки — забезпечення Українського війська поповненням. Ворог це розуміє та вдається до будь-яких методів заради спроб дискредитації ТЦК та СП, щоб зірвати мобілізаційні заходи.

Будьте уважними! Не переходьте за посиланнями, на яких вам ворог пропонує якісь “секретні” відео! Не довіряйте сумнівним джерелам "новин" і "сенсацій", повідомили в ТЦК. 

Просмотров: 499. Теги: фейк военкомат
Поделиться: