В мережі повідомляють про загибель у Запоріжжі двох дівчаток-співачок (фото, відео)

Опубликовано 2023/08/10 - 11:18

Про загибель двох дівчинок-співачок в Запоріжжі повідомляють у соцмережах. Дівчини повинні були вчора співати як раз у тому районі, де стався прильот, записали відео, що їх вже привезли на місце. За попередніми даними, одна дівчина загинула на місці вибуху, інша боролася за життя до ранку. Зараз їх близьким (батькам) збирають гроші на допомогу. Детальніше - "ЗаБор".

Христина та Світлана - талановиті співачки, разом вони працюють з того року, повідомляють їх знайомі.  Дівчата співали як на вулиці, так і в концертних залах. Їх часто можна було побачити на проспекті Маяковського, в Шевченківському району. Нещодавно вони повернулися із Києва. І вчора повинні були зробити виступ як раз у Шевченківському районі Запоріжжя, де й стався приліт.

За офіційною інформацію від ЗОВА, загинула вчора одна дівчина 19 років, а сьогодні вранці померла в реанімації ще одна - 21-річна. По їх особистостям вони ще не мають інформації. 

Але в коментарях на сторінках дівчаток вже повідомляють, що саме Світлана загинула одразу, а Христина - боролася за життя до сьогодні, але її не стало вранці.

В групі в соцмемережі "Маленьке місто Матвіївка" повідомляють, що дівчинки були випускницями саме матвіївської школи. І як пишуть, саме їх вчителька викладає карти батьків (для допомоги) Світлани Сімєйкиної і Христини Спіциної. 

Нагадаємо, що вчора, 9 серпня, близько 19:40, як повідомляв "ЗаБор", рашисти завдали удару по Запоріжжю. Пізніше ЗОВА повідомила, що зруйновано храм та торгівельні точки, пошкоджено багатоповерхові будинки.  Серед споруд, найбільше постраждала церква ПЦУ. Як повідомила міська влада, постраждало 400 квартир у Запоріжжі. Потім у МВС оновили дані щодо загиблих - дві людини померлу, одну вдалося врятувати, ще семеро отримали поранення.

За останніми даними від обласної влади, усе ж таки загиблих - троє

Просмотров: 9524. Теги: результаты обстрелов терроризм память музыканты
Поделиться: