В Енергодарі окупанти хочуть розгорнути черговий війський шпиталь - мер

Опубликовано 2023/01/25 - 08:07

На окупованій частині Запорізької області російські загарбники тероризують місцеве населення. Так, в Енергодарі вони хочуть розгорнути військовий шпиталь вби звозити туди своїх поранених солдатів. Докладніше - "ЗаБор".

Мер Енергодару Дмитро Орлов в своєму Телеграм-каналі повідомив, що загарбники планують розгорнути воєнний шпиталь на базі медико-санітарної частини в місті.

За його словами, вони вже почали завозити до Енергодару російських лікарів.

"На базі медико-санітарної частини в Енергодарі окупанти, схоже, планують розгорнути воєнний шпиталь - на кшталт того, що діє зараз в Мелітополі. Саме тому вони почали звозити в Енергодар лікарів з росіі (зокрема відомо вже про 5 чи 6 хірургів, які приїхали з рф). Крім того, рашисти заговорили і про поповнення медичного обладнання для стаціонарів лікарі", - повідомляє Орлов.

За його словами, окупанти почали розгортати військовий шпиталь у місті, бо все більше поранених загарбників з‘являються в Запорізькій області.

"Основна причина: все більше і більше 300-тих окупантів надходять в лікарні на тимчасово окупованих територіях на Запорізькому напрямку, в тому числі й у Василівському районі. Енергодар з такою кількістю важких поранених не надто справляється, а рашисти просто не встигають довезти іх до Мелітополя. Ну, або довозять, але вже 200-ми…", - пише Орлов.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 244. Теги: терроризм
Поделиться: