Уряд виділив ще 1 млрд гривень на будівництво фортифікацій на Запоріжжі

Опубликовано 2024/04/02 - 16:54

Сьогодні під час засідання Кабінет міністрів погодив виділення 5,7 мільярда гривень на фортифікації у 5 прифронтових областях. Як повідомив прем'єр-міністр Шмигаль, з цієї суми більш ніж 1 мільярд гривень піде на Запорізьку область. Докладніше - "ЗаБор".

Кабінет міністрів виділив понад 5,7 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Миколаївській, Херсонській областях. Про це під час засідання уряду 2 квітня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Продовжуємо зміцнювати наші оборонні рубежі. На будівництво надійних фортифікацій цього року урядом уже виділено 20 млрд гривень. Сьогодні додаємо ще 5,6 млрд гривень", – сказав він.

Шмигаль уточнив, що з цих грошей направлять:

- 1,1 млрд грн для зведення фортифікацій у Донецькій області;
- понад 1 млрд гривень - для Запорізької області;
- 1,5 млрд гривень для Сумщини;
- 300 млн гривень для Миколаївщини;
- 400 млн гривень для Херсонщини.

За словами прем'єра, робота з будівництва фортифікацій відбувається в режимі 24/7.

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук уточнив, що на зведення фортифікацій виділено 5 млрд 577 млн 321 тис. гривень.

Нагадаємо, на початку року уряд направив на будівництво фортифікацій у Запорізькій області 1,3 мільярда гривень. Наразі щодо будівництва фортифікацій в області регулярно звітує голова Запорізької ОВА.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 204. Теги: Кабмин Шмыгаль Денис
Поделиться: