У Запоріжжі представили нового кандидата на посаду директора Металурга

Опубликовано 2025/05/22 - 13:06
Едуард Багіров може очолити КП «СК «Металург»

Едуард Багіров може очолити КП «СК «Металург»

На засіданні депутатської комісії запорізької міськради представили потенційного очільника спортивного клуба Металург. Кандидатом на посаду став колишній футболіст та управлінець Едуард Багіров. Детальніше — "ЗаБор".

Потенційний голова комунального підприємства «Спортивний клуб «Металург Запоріжжя» Багіров —вихованець ДЮСШ «Металург», добре знаний за виступами у клубах української вищої ліги, зокрема за «Торпедо» (Запоріжжя), «Чорноморець» та «Кривбас». Після завершення кар’єри спортсмена він обіймав посади в управлінні спорту Запорізької ОВА та в департаменті спорту міськради.

«Я закінчив цю ДЮСШ і вважаю, що саме ця школа мене сформувала спочатку як футболіста, а пізніше як особистість та людину, що працює в профільному департаменті. Основну задачу, яку я зараз бачу перед собою —залишити команду в Першій Лізі. В нас є дуже відповідальний матч 30 травня, під час якого буде вирішено це питання. Також будемо працювати над формуванням нових ідей щодо розвитку дитячого спорту. Основна задача, щоб вихованці ДЮСШ «Металург» були в складі першої команди», — зазначив Багіров.

Серед ключових проблем клубу він звісно назвав нестачу фінансування. Планується залучення позабюджетних коштів та оновлення тренерського складу, аби підвищити конкурентоспроможність команди.

Переглядів: 482. Теги: Металлург футбол спортивная площадка
Поділитися: