У Запоріжжі під час футбольного матчу патрульних з аматорською командою сталася масова бійка (відео 18+)

Опубликовано 2024/06/16 - 11:55

В мережі вчора з’явилося відео з бійкою на футбольному матчі, як з’ясувалося грали (а потім і билися) тут гравці з Патрульної поліції та Хортицької національної академії. Зараз у прес-службі Патрульної поліції дали коментар стосовно цієї резонансної події. Детальніше - "ЗаБор".

Як стало відомо, на футбольному полі грали аматорські команди - Хортицької національної академії (ХНА, футболісти у червоній формі) та Патрульної поліції (у жовтій формі). 

Гравці з ХНА за рахунком випереджали патрульних, повідомляють в мережі.

Так, на відео можна побачити, як гравець з команди "червоних" хапав противника за футболку. У відповідь гравець з команди «жовтих» - дав копняка гравцю команди-суперника. Ріа-Мелитополь, запевняє, що почав бійку поліцейський, який вдарив ногою 16-річного хлопця.

Той з відповіддю не забарився. Далі бійка вже переросла вже у масову. Втрутився у справу і дорослий чоловік на боці "червоних". Як повідомляють в мережі, він цеглою вдарив по голові одного із "жовтих".  

Зараз Патрульні поліцейські дали свій коментар.

"Щодо конфлікту під час футбольного матчу, за участі команди управління патрульної поліції в Запорізькій області 

Повідомляємо, що керівництвом управління призначене службове розслідування щодо встановлення всіх обставин події", - заявили у прес-службі.

Просмотров: 4608. Теги: футбол разборки Хортицкая Национальная академия полиция
Поделиться: