У ТЦК оголосили, скільки людей зараз у розшуку на Запоріжжі через неявку до військоматів

Опубликовано 2024/04/14 - 10:33

Територіальні центри комплектування (ТЦК) в Запорізькій області зараз розшукують близько 5 тисяч осіб. Але серед них не лише ухилянти, а й чоловіки, які не поновили свої дані.

Нагадаємо, як повідомляв "ЗаБор", 11 квітня Верховною Радою у другому читанні було прийнято Закон про мобілізацію

Про те, що у розшуку в обласному ТЦК перебуває 5 тисяч людей, розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу зв'язків із громадськістю обласного ТЦК та СП Максим Кара, якого цитує "Суспільне".

Кара зазначив, що це чоловіки, які або навчаються, але не надали інформацію в РТЦК, або вони набули інвалідності та також не уточнили свої облікові дані:

"В даний час проводяться заходи щодо повторного оповіщення, обходження адрес місцезнаходження, також під час патрулювання національної поліції в місті, або на блокпостах, такі люди виявляються. Сповіщається РЦК. вже протокол. Після чого вручається повістка", - наголосив Кара.

За його словами, документи на людей ТЦК, які перебувають у розшуку, передає до Нацполіції. Крім того, дані вносять до реєстру військовозобов'язаних "Оберіг". Завдяки цьому патрульні можуть знайти громадянина, якщо він знаходиться в іншій області. Потім повідомляють РТЦК за місцем реєстрації та складають протокол, а вже після цього виписують повістку до районного центру комплектування.

Просмотров: 4350. Теги: мобилизация военкомат
Поделиться: