У столиці відкрили мурал на честь українського бійця, відомого як Запорізький месник (фото, відео)

Опубликовано 2023/06/07 - 12:10

Вчора, 6 червня, у Києві відкрили мурал на честь наймолодшого Героя України, солдата Нацгвардії, що відомий як "Запорізький месник". На муралі символічно відобразили, як військовий на голку з ниткою нанизує винищувачі рф. Також у МВС розкрили ім'я відомого героя. Докладніше - "ЗаБор".

На столичному Подолі з’явився мурал із так званим "Запорізьким месником" - 19-річним Героєм України, який збив за допомогою ПЗРК "Ігла" 7 російських літаків.

Автори зазначають, що цей мурал - можливість розповісти справжню історію 19-річного хлопця, строковика Нацгвардії, який відзначився під час боїв у Запорізькій області. До того ж у МВС розкрили ім'я відомого героя - Роман Гломба.

"Такі люди мають бути закарбовані в пам’яті українців", - сказав заступник командувача Нацгвардії України з роботи з особовим складом генерал-майор Олег Сахон.

Ідею створення такого муралу у Києві ініціювала команда "Charity Hub", до неї долучився також Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла". Команда розповіла, що вони також хочуть створити подібний мурал-побратим у Запоріжжі, однак вже після звільнення Запорізької області від окупантів.

"За задумом планується створити два мурали-побратими: у Києві та після звільнення окупованої частини Запорізької області, у Запоріжжі", — розповідає Ганна Ковальова, засновниця агентства CHARITY HUB.

Під час презентації муралу Тополя анонсував відкриття збору 3 млн грн на ударні та розвідувальні дрони для бригад "Гвардії наступу". На стінопис нанесли QR-код, за яким можна зробити донат на дрони.

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що "Запорізький месник" став героєм нової марки від Укрпошти.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 805. Теги: война герой мурал Киев
Поделиться: