У родини Богуслаєва знайшли ще одну нерухомість... у Франції

Опубликовано 2023/05/25 - 16:13

Стало відомо, що син підозрюваного у держзраді В'ячеслава Богуслаєва є бенефіціаром компанії у Франції. На цю компанію зареєстроване майно на Лазуровому узбережжі у Франції, оціночна вартість якого 800 тисяч євро. Докладніше - "ЗаБор".

Журналісти проєкту "Схеми" встановили, що Олександр Богуслаєв (колишній заступник голови наглядової ради "Мотор Січі") разом із бізнес-партнером Сергієм Шинкаренком володіє фірмою SCI Saint Petr.

Так, виявилося, що на цю фірму записана квартира, підвал, паркомісце і гараж у житловому комплексі Parc Saint Paul у Валлорісі (французький регіон Прованс-Альпи-Лазуровий берег).

Вартість майна оцінюється в 800 000 євро. Досі про цю нерухомість не було відомо.

Нагадаємо, експрезидента "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва звинувачують у державній зраді та пособництві росії. Раніше стали відомі нові подробиці того, як Богуслаєв перебуваючі на посаді президента заводу "Мотор Січ" у Запоріжжі блокував поставки українським військовим і співпрацював із російською стороною.

Після цього секретар РНБО Олексій Данілов, прокоментував те, що Богуслаєв написав лист з проханням внести на обмін з рф і заявив, що таким чином той підтвердив свою роботу на росію.

Також нещодавно суд продовжив тримання під вартою Богуслаєва ще на два місяці.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 689. Теги: Богуслаев Вячеслав
Поделиться: