Дружина Медведчука, Оксана Марченко володіє частиною акцій Запорізького заводу феросплавів. Їх загальна вартість становить понад 1 млрд грн. За матеріалами СБУ суд арештував ці її активи. Докладніше - "ЗаБор".
Нагадаємо, раніше стало відомо, що Оксана Марченко володіла частиною акції запорізького заводі "Дніпроспецсталь". Тоді суд арештував її активи на суму 440 млн гривен.
Так, тепер за матеріалами СБУ суд арештував активи дружини кума президента країни-агресора Оксани Марченко в АТ "Запорізький завод феросплавів" на загальну суму понад 1 млрд грн.
У СБУ зазначають, що рішення суду стосується 13,7% акцій підприємства, якими дружина Медведчука володіє через чотири офшорні компанії
"Запорізький завод феросплавів є монопольним виробником металевого мангану в Україні і входить до списку найбільших металургійних компаній в Європі. Арешт активів убезпечить їх від продажу чи перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави", - йдеться у повідомленні.
Більше оперативної інформації читайте в нашому