Суд арештував активи дружини Віктора Медведчука у Запоріжжі - СБУ

Опубликовано 2023/03/24 - 12:17

Стало відомо, що дружина Медведчука, Оксана Марченко володіє частиною акцій запорізького заводу "Дніпроспецсталь". Їхня загальна вартість становить більше ніж 440 млн грн. За матеріалами СБУ суд арештував ці її активи. Докладніше - "ЗаБор".

Суд арештував чергові активи Оксани Марченко, дружини Віктора Медведчука. Як стало відомо, рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" ім. А.М. Кузьміна" в Запоріжжі, якими Марченко володіє через три офшорні компанії.

"Це стратегічно важливе підприємство спеціалізується на промисловому виробництві майже 1 тис. видів сталі та металовиробів. Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави", - зазначають у СБУ.

Варто зазначити, що наприкінці лютого 2023 року за матеріалами СБУ було арештовано майно дружини Медведчука на понад 5,6 млрд грн.

Слідчі СБУ вже повідомили жінці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 423. Теги: СБУ
Поделиться: